мережа магазинів "Овація"

 

Свята і алкоголь

На передодні та під час свят варто особливо ретельно стежити за якістю продукції що створюватиме настрій за святковим столом.Для цього виробники радять обирати спеціалізовані торгові мережі що постійно стежать за якістю та дорожать своєю репутацією. Мережа магазинів «Гуртові ціни. Алкоголь» віддавна відома як оптовий постачальник та надійний партнер заводів-виробників.

Про нас

Мережа магазинів «Гуртові ціни. Алкоголь» - це новий формат магазинів на українському ринку, створений командою професіоналів не один рік присвятили себе роботі з алкогольними напоями. Мережа магазинів «Гуртові ціни. Алкоголь» Вибудовуючи і підтримуючи дружні відносини з провідними імпортерами та виробниками України, але в той же час залишаючись незалежною компанією, ми вибираємо для Вас кращі зразки вин і міцних алкогольних напоїв. Для наших клієнтів ми підібрали асортимент виходячи з власного багаторічного досвіду, рекомендацій наших партнерів і авторитетних міжнародних видань. Ми пропонуємо Вам бренди, які пройшли випробування часом, експертами та споживачами в усьому світі - це і напої для романтичної вечері, і святкового застілля, і галасливого пікніка, і подарунка дорогому другу, і створення винотеки, віскі або коньячної колекції.

Важливі нюанси цінової політики. Завітавши до магазину з наміром купити алкогольний напій до новорічного столу, ви побачете ціни які вас приємно вразять. Ціни відсотків на двадцять, а іноді й на тридцять нижче середньо ринкових цін по місту. Може це розпродаж  перед святом? Аж ніяк. Виявилося, що це звичайна вартість міцних напоїв. На думку одразу закралися думки про те, що перед нами - підробка. Здавалося б, це саме зрозуміле пояснення. Було б ... Якби не один важливий нюанс. А саме. Мережа «Гуртові ціни. Алкоголь» не така вже й маленька. І складається більш ніж зі ста магазинів. Знаючи, як зараз наша держава веде боротьбу з нелегальним алкоголем, важко було повірити в те, що структура такого масштабу уникала перевірок. Але ми самі вирішили розібратися в даному питанні, та зачекали з покупкою. Очікуючи на відмовки та перешкоди, ми були вельми здивовані, коли директор в той самий день зателефонував нам за залишеним номером телефону. Під час зустрічі він не тільки пояснив нам, що до чого, але і підтвердив власні слова фактами та документами. Якщо ви є клієнтом ТМ «Гуртові ціни. Алкоголь», і дочитали до цього моменту із завмиранням, то прийшов час вас заспокоїти: весь алкоголь в цих магазинах якісний. А низька роздрібна вартість обумовлюється низькою вартістю закупівлі, що здійснюється безпосередньо з заводу. Справа в тому, що кожен виробник алкоголю встановлює певні умови співпраці. Як правило, вони виражаються в кількості відвантаженого товару в місяць. Тільки ті клієнти, які виконують дані зобов'язання перед виробником, отримують право на закупку. У більшості випадків магазини не мають можливості виконувати такі умови, оскільки обсяги продажу алкоголю у них в десятки разів менші, ніж вимагає купити протягом місяця виробник. Тому вони змушені замовляти горілку, вино, коньяк і все інше в великих оптових компаніях (дистрибуторах). Саме їх прибуток закладений в вартості, яка прописується на ціннику. Але ТМ «Гуртові ціни. Алкоголь», створивши велику мережу магазинів, змогла подолати встановлений виробником бар'єр. Клієнти мережі позбавлені необхідності переплачувати. Більше ста магазинів день у день торгують якісним, сертифікованим алкоголем, що був закуплений у виробника. І треба зазначити, що директор компанії заявив про це не без гордості. Підкреслив, що це досить складно - бути клієнтом виробника. Але він з усіх сил намагається тримати марку, щоб і жителі міста, і його гості могли купувати якісний алкоголь за доступними цінами. Нам навіть не відмовили в проханні і показали сертифікати, а також накладні, які підтвердили всі сказані директором слова. Виявившись достатньо відкритим для журналістів, директор мережі магазинів розповів нам чимало цікавого. ТМ «Гуртові ціни. Алкоголь» у Львові працює не перший рік. І саме завдяки цінам користується великою популярністю. А керівництво даної торгової марки в свою чергу піклується про покупців, роблячи все можливе, щоб забезпечити належний вибір і сервіс.